Szkolenie: Instagram w marketingu turystycznym

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna w ramach projektu pt. „Góry bez granic – integracja sieci szlaków w transgraniczny produkt turystyczny” (realizowanego w ramach programu INTERREG PL-SK) organizuje szkolenia dla pracowników informacji turystycznej oraz pracowników branży turystycznej pt.:


„Instagram w marketingu turystycznym. Jak promować góry i turystykę pieszą z uwzględnieniem współczesnych trendów i kanałów komunikacji?”


Dla Państwa wygody szkolenie zostanie przeprowadzone w dwóch terminach: 15 września (Rzeszów) i 23 września (Uherce Mineralne) 2020 r. Zapraszamy do skorzystania z dogodnego dla Państwa terminu.
Do pobrania karty zgłoszeń na szkolenia. Zgłoszenia do dnia 10.09.2020 r.


Informujemy, że ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o uczestnictwie w szkoleniu zadecyduje kolejność zgłoszeń. Jedna instytucja może zgłosić jednego reprezentanta na wybrany przez Państwa termin. Osoby, które zgłoszą się ponad limit przewidziany do bezpośredniego uczestnictwa zostaną wpisane na listę rezerwową i w późniejszym terminie poinformowane o ewentualnej możliwości uczestnictwa w szkoleniu on-line.
Informujemy, że w przypadku pogorszenia się sytuacji epidemiologicznej, w tym wprowadzania nowych obostrzeń dotyczących dystansu społecznego, umożliwiony zostanie udział w szkoleniu w formie online.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: