Szkolenie: storytelling

(V slovenčine nižšie)

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna w ramach naszego wspólnego projektu pt. „Góry bez granic – integracja sieci szlaków w transgraniczny produkt turystyczny” (realizowanego w ramach programu INTERREG PL-SK) organizuje w dniach 29-30 września 2020 r. kolejne szkolenie, tym razem pt.:


„Storytelling jako narzędzie w promocji i informacji turystycznej. Skuteczna promocja szlaków pogranicza polsko-słowackiego w kontakcie bezpośrednim z turystą”

Zgłoszenia do dnia 18.09.2020 r. przyjmujemy tylko na załączonych formularzach (prosimy o wydrukowanie, podpis i przesłanie scanu formularza na adres: e.borowiak@podkarpackie.travel).

Szczegóły

Informujemy, że ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o uczestnictwie w szkoleniu zadecyduje kolejność zgłoszeń. Jedna instytucja może zgłosić jednego reprezentanta. Osoby, które zgłoszą się ponad limit przewidziany do bezpośredniego uczestnictwa zostaną wpisane na listę rezerwową i w późniejszym terminie poinformowane o ewentualnej możliwości uczestnictwa w szkoleniu on-line.
Informujemy, że w przypadku pogorszenia się sytuacji epidemiologicznej, w tym wprowadzania nowych obostrzeń dotyczących dystansu społecznego, umożliwiony zostanie udział w szkoleniu w formie online.

SK

Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna / Podkarpatská regionálna turistická organizácia v rámci projektu pod názvom Góry bez granic – integracja sieci szlaków w transgraniczny produkt turystyczny / Hory bez hraníc – integrácia siete turistických chodníkov do cezhraničného turistického produktu (realizovaného v rámci programu INTERREG PL-SK) organizuje v dňoch 29. – 30. septembra 2020 ďalšie školenie, teraz pod názvom:
Storytelling ako nástroj propagácie a turistických informácií. Úspešná propagácia trás v poľsko-slovenskom pohraničí v priamom kontakte s turistom
V prílohe zasielame formulár prihlášky na ško

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: